.
Zeliha Saraç Kimdir? (Eşi, Kariyeri, Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Zeliha Saraç Kimdir? (Eşi, Kariyeri, Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Eylül 5, 2023 0 Yazar: biotiktok

Zeliha Saraç, Türkiye’nin tanınmış ekonomi uzmanlarından biri olarak bilinir. 30 Mart 1977 tarihinde İstanbul’da doğan Zeliha Saraç, ekonomi alanındaki başarılı kariyeri ve medya sektöründeki çalışmalarıyla tanınmış bir isim haline gelmiştir. İşte Zeliha Saraç’ın hayatı, kariyeri ve aile hayatıyla ilgili detaylar:

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Erken Yaşam ve Eğitim

Zeliha Saraç, 30 Mart 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına büyük bir özenle devam eden Saraç, 1988 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Eğitimine olan bağlılığı ve azmi sayesinde bu alandaki bilgisini derinleştirmiştir. Yüksek lisans eğitimini ise 2014 yılında Nişantaşı Üniversitesi’nde başarıyla tamamlamıştır.

Çalışma ve Kariyer Hayatı

Zeliha Saraç, iş yaşamına Türkiye’nin önde gelen ekonomik kurumlarında çalışarak başlamıştır. Ekonomi alanındaki uzmanlığı sayesinde finans dünyasında kendine bir yer edinmiştir. Özellikle borsa ve döviz konularındaki bilgisi, onun kariyerini şekillendirmiştir. İş dünyasında gösterdiği başarı, onu medya sektörüne yönlendirmiştir.

Bakınız  Gözde Buldaş Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?Gözde Buldaş

Medya alanına adım atan Zeliha Saraç, farklı televizyon kanallarında ekonomiyle ilgili programlar yaparak izleyicilerle ekonomik konularda bilgi paylaşmıştır. Tv8, Tv 24, Kanaltürk ve 6News gibi önemli kanallarda ekonomiye dair içerikler sunmuş ve bu programlarla büyük bir takipçi kitlesi edinmiştir. Ekonomi alanındaki çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Saraç, finans dünyasına önemli katkılarda bulunmuştur.

Aile Hayatı

Zeliha Saraç’ın aile hayatı da merak edilen konular arasındadır. Zeliha Saraç, televizyon sektöründen uzak olmayan Ersan Ağrasan ile evlenmiştir. Bu mutlu birlikteliklerinden Kuzey isimli bir oğulları dünyaya gelmiştir. Saraç ailesi, özel yaşamlarını medyadan uzak tutmayı tercih eden bir yapıya sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular:

  1. Zeliha Saraç kaç yaşında?
    • Zeliha Saraç, 2023 yılı itibarıyla 46 yaşındadır.
  2. Zeliha Saraç’ın eşi kimdir?
    • Zeliha Saraç, Ersan Ağrasan ile evlidir.
  3. Zeliha Saraç’ın çocuğu var mı?
    • Evet, Zeliha Saraç’ın Ersan Ağrasan ile olan evliliğinden Kuzey isimli bir oğlu bulunmaktadır.
Bakınız  Aurora Snow Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Dış Bağlantılar: Haberler

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP