.
Su Tihonova Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Su Tihonova Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Ağustos 23, 2023 0 Yazar: biotiktok

Sosyal medyanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Su Tihonova, enerjik kişiliği ve paylaştığı içeriklerle geniş bir izleyici kitlesi kazanmış bir fenomendir. 1998 yılında dünyaya gelen Su Tihonova, 24 yaşında olup Rusya’nın ev sahipliği yaptığı bu dünyaya gözlerini açmıştır.

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Kökleri Rusya’ya Uzanıyor

Su Tihonova, aslen Rusyalı bir aileden gelmektedir. Rusya’da doğup büyümüş, ancak yaşamını İzmir’de sürdürmeye başlamıştır. Bu sebeple hem Rus hem de Türk kültürünün etkilerini taşımaktadır. Annesi yarı Rus yarı Türk kökenli iken, babası yarı Türk yarı Kırgızdır. Bu etnik çeşitlilik, Su Tihonova’nın kişiliğine ve bakış açısına renk katmaktadır.

Eğitim ve İlgi Alanları

Eğitimine Ege Üniversitesi’nde devam eden Su Tihonova, akademik başarısını sosyal medya paylaşımları ve içerik üretimiyle birleştirmektedir. Sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Su Tihonova, bu tutkusuyla da adından söz ettirmektedir. Ayrıca Su Tihonova’nın en sevdiği yemek çiğ köfte olup, mor rengi ise favori rengi olarak öne çıkmaktadır.

Bakınız  Ceyda Kasabalı Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Doğallığın Temsilcisi

Su Tihonova, kendisine yöneltilen estetik sorusuna “yok artık” şeklinde cevap vererek, doğal güzelliğine olan inancını vurgulamıştır. 163 cm boyunda ve kumral saçlı olan Su Tihonova’nın kahverengi gözleriyle de dikkat çekmektedir. Bu doğal ve içten tarzı, takipçileri arasında onun samimi ve gerçekçi kişiliğine olan güveni pekiştirmiştir.

Sosyal Medya Etkinliği

Su Tihonova, sosyal medyada aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. Instagram’da “sutihonova_” kullanıcı adıyla içeriklerini paylaşan Su Tihonova’nın 136K takipçisi bulunmaktadır. Aynı şekilde TikTok platformunda da “sutihonova_” ismiyle paylaşımlarını sürdüren fenomen, 1.8 M takipçiye sahiptir.

Su Tihonova, enerjisi, samimiyeti ve çeşitli ilgi alanlarıyla sosyal medya dünyasının yükselen yıldızlarından biridir. Onun içten ve gerçekçi paylaşımları, genç izleyiciler arasında büyük bir hayran kitlesi oluşturmasını sağlamıştır.

Bakınız  Elis Buse Araç Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP