.
Serkan Aktaş Kimdir? ( Maksat 114 ) (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Serkan Aktaş Kimdir? ( Maksat 114 ) (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Haziran 24, 2023 0 Yazar: biotiktok

Serkan Aktaş, Türkiye’nin Diyarbakır Çüngüş ilçesinde 1988 yılında doğmuş bir kişidir. Babası polis memuru olduğundan dolayı çocukluğu boyunca çeşitli illerde eğitim almıştır. İlköğretim, lise ve üniversite eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi’nden Biyoloji mezunu olan Serkan Aktaş, ayrıca Okan Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans yapmıştır.

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Serkan Aktaş Biyografisi

Gerçek AdıSerkan Aktaş
Yaş35
Boy?
Kilo?
MemleketDiyarbakır
Burcu?
Serkan Aktaş Biyografisi

Serkan Aktaş'ın Doğum Tarihi, Yaşı Kaç?

Serkan Aktaş, 1988 yılında doğmuştur. Dolayısıyla, makalenin yazıldığı tarih itibarıyla Serkan Aktaş'ın yaşının 35 olduğunu söyleyebiliriz.

Serkan Aktaş'ın Boyu Kaç cm?

Serkan Aktaş'ın boyu hakkında elimizde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ek bilgilere ulaştığımızda bu kısmı güncelleyebiliriz.

Serkan Aktaş'ın Kilosu Kaç?

Serkan Aktaş'ın kilosu hakkında elimizde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ek bilgilere ulaştığımızda bu kısmı güncelleyebiliriz.

Bakınız  Aberkaay Berkay Kimdir? Yaş, boy, kilo, Nereli?

Serkan Aktaş'ın Memleketi Neresi?

Serkan Aktaş'ın memleketi Diyarbakır Çüngüş ilçesidir.

Serkan Aktaş Nerede Yaşıyor?

Serkan Aktaş, hanımı ve bir çocuğuyla birlikte Bursa'da yaşamaktadır.

Serkan Aktaş'ın Dini Nedir?

Serkan Aktaş, İslamiyet'e inanan bir bireydir. İslam'ın akıl, kalp ve günlük hayata etkisini ve insanların ahiret inancını daha iyi anlamalarını sağlamak için Maksat 114 İlim ve Kültür Derneği'nin başkanlığını yapmaktadır.

Serkan Aktaş'ın Eğitimi Nedir?

Serkan Aktaş, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi'nden Biyoloji bölümü mezunudur. Ayrıca Okan Üniversitesi'nde İşletme alanında yüksek lisans yapmıştır. Bu eğitimler Serkan Aktaş'a geniş bir bilgi ve birikim sağlamıştır.

Serkan Aktaş Hayatı

Serkan Aktaş, 1988 yılında Diyarbakır Çüngüş ilçesinde doğmuştur ve çocukluğu polis memuru olan babasının mesleği dolayısıyla çeşitli illerde geçmiştir. İlköğretim, lise ve üniversite eğitimini İzmir’de tamamlayan Serkan Aktaş, Ege Üniversitesi’nden Biyoloji bölümü mezunu olmuştur. Ardından Okan Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans yapmıştır.

Bakınız  Alican Erkal Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Serkan Aktaş, İslamiyet’in akıl, kalp ve günlük hayata etkisini ve insanların ahiret inancını daha iyi anlamalarını hedefleyen Maksat 114 İlim ve Kültür Derneği’nin başkanlığını yapmaktadır. Bu dernek aracılığıyla Türkiye ve Avrupa’da İslami, felsefi, bilimsel konuları ele alan sosyoloji ve psikoloji seminerleri düzenlemektedir. Özellikle gençlere yönelik çalışmaları ve Maksat 114 ekibiyle birlikte yaptığı faaliyetler, YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında büyük ilgi görmektedir.

Serkan Aktaş’ın Youtube, İnstagram, Tiktok Hesapları

Serkan Aktaş’ın YouTube, Instagram ve TikTok gibi sosyal medya platformlarında hesapları bulunmaktadır. Ancak verilen bilgilere göre bu hesaplarla ilgili detaylı bilgiye ulaşamıyoruz. Ek bilgilere ulaştığımızda bu kısmı güncelleyebiliriz.

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP