.
Oyuncu Ufuk Özkan Organ Nakli Bekliyor

Oyuncu Ufuk Özkan Organ Nakli Bekliyor

Temmuz 16, 2023 0 Yazar: biotiktok

Komedi dizileri ve yarışma programlarıyla tanınan ünlü oyuncu Ufuk Özkan, karaciğer yetmezliği nedeniyle acil bir organ nakli gerektiği için özel bir hastaneye yatırılması gerektiğini duyurdu.

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Ufuk Özkan, sağlık durumuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “En kısa zamanda ayağa kalkmak gibi bir huyum var. Ne olursa olsun tevekkülüm de hep var. Önemli olan düşmek değil bir kez daha bir kez daha ayağa kalkabilmektir, idmanlıyım bu konuda. Çok sevildiğimi gördüm, telefonum durmuyor. Ne mutlu bana, sevenlerim ve aşık olduğum meslek için en kısa zamanda döneceğim. En önemlisi de oğlum Eren için döneceğim.

Ufuk Özkan, sağlık sorunlarıyla ilgili haberlerin yayılmasının ardından sevenlerinden endişe dolu mesajlar aldığını belirtti. Organ nakli olasılığına karşı uzman doktorlar tarafından sürekli olarak kontrol edildiğini ve gerekli önlemlerin alındığını ifade etti. Ayrıca, yaşadığı süreçlerin işini asla etkilemediğini vurgulayarak Allah’ın izniyle en kısa sürede yeni projelerle izleyicilerinin karşısına çıkacağını söyledi. Destekleyici dualar ve mesajlar için tüm sevenlerine teşekkür etti.

Bakınız  Karın Germe Ameliyatı Nasıl Olur?

Ufuk Özkan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Ufuk Özkan, 11 Nisan 1975 tarihinde Almanya’da doğmuştur. Aslen Samsunlu olan oyuncu, 12 yaşında ailesiyle birlikte Samsun’a dönüş yapmıştır. Samsun Belediye Konservatuarı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ve Asuman Dabak Tiyatrosu’nda oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ayrıca, 2000 yılında kurduğu Tiyatro Kılçık grubuyla 7 yıl boyunca kabare tiyatrosu sahnelemiştir.

Televizyon kariyerine BKM’nin “Ölümsüz Aşk” adlı dizisinde Demet Akbağ, Tolga Çevik ve Murat Yıldırım ile başrolde yer alarak adım atan Ufuk Özkan, 2005 yılında başlayan “Emret Komutanım” dizisinde Terliksi Vedat karakterini canlandırmıştır. Ayrıca 2009 yılında yayınlanan “Benim Annem Bir Melek” dizisinde de rol almıştır.

Bakınız  İmplant Tedavisi Nedir?

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP