.
Nurullah Selim Kimdir? Kaç Yaşında? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Nurullah Selim Kimdir? Kaç Yaşında? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Haziran 24, 2023 0 Yazar: biotiktok

Nurullah Selim, Türkiye’nin tanınmış bir yeteneği olan bir kişidir. Yeteneklerini dans ve oyunculuk alanında sergileyen Nurullah Selim, 1 Ocak 1994 tarihinde Rize’nin Çayeli ilçesinde doğmuştur. Yeteneklerini ilk kez 2011 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve sunulan “Yetenek Sizsiniz” yarışmasında göstermiştir.

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Nurullah Selim, yarışmada yaptığı dans gösterisi ve esprili kişiliğiyle hem jürilerin hem de seyircilerin dikkatini çekmiş ve büyük bir beğeni kazanmıştır. Samimi ve doğal tavrıyla izleyenlerin gönlünde taht kurmuş ve geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

Yetenek Sizsiniz yarışması sonrasında Nurullah Selim, oyunculuk kariyerine odaklanmıştır. Lise mezunu olan Nurullah Selim, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitim sayesinde sahne deneyimi kazanmış ve oyunculuk becerilerini geliştirmiştir.

Nurullah Selim, enerjik ve neşeli bir kişiliğe sahiptir. Sahne performansları ve sosyal medya paylaşımlarıyla izleyicilere pozitif bir enerji sunmayı amaçlamaktadır. Oyunculuk yeteneği ve sahne şovlarıyla dikkat çeken Nurullah Selim, Türkiye’nin sevilen ve tanınan isimlerinden biri haline gelmiştir.

Bakınız  Dilan Polat'ın Babası Rıfat Doğu Kimdir? Neden Öldü ve Nereli?

Nurullah Selim Biyografisi

Gerçek AdıNurullah Selim
Yaş29
Boy?
Kilo?
MemleketRize
BurcuOğlak
Nurullah Selim Biyografisi

Nurullah Selim'nin Doğum Tarihi, Yaşı Kaç?

Nurullah Selim, 1 Ocak 1994 tarihinde doğmuştur. Dolayısıyla, şu anki yaşını hesapladığımızda XX yaşındadır.

Nurullah Selim'nin Boyu Kaç cm?

Nurullah Selim'in boyu hakkında maalesef verilen bilgilere ulaşamıyoruz. Bu kısmı güncel bilgilerle tamamlayacağız.

Nurullah Selim'nin Kilosu Kaç?

Nurullah Selim'in kilosu hakkında da şu an için veri bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi edindiğimizde bu bölümü güncelleyebiliriz.

Nurullah Selim'nin Memleketi Neresi?

Nurullah Selim, Rize'nin Çayeli ilçesinde doğmuştur. Çayeli, Karadeniz bölgesinde yer alan güzel bir ilçedir.

Nurullah Selim Nerede Yaşıyor?

Nurullah Selim İstanbul'da yaşıyor.

Nurullah Selim'nin Eğitimi Nedir?

Nurullah Selim, lise mezunudur. Ayrıca Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitimle oyunculuk yeteneğini geliştirmiş ve sahne deneyimi kazanmıştır.

Bakınız  Sato Keser Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Nurullah Selim'nin Sevgilisi Kim?

Nurullah Selim'in şu anki sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Bu konudaki güncel gelişmeleri takip ederek bilgi verme bölümünü tamamlayacağız.

Nurullah Selim Hayatı

Nurullah Selim, Rize’nin Çayeli ilçesinde doğmuş ve burada büyümüştür. Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla tanınmaya başlamış ve dans gösterisiyle büyük beğeni toplamıştır. Oyunculuk eğitimi alarak yeteneklerini geliştiren Nurullah Selim, sahne deneyimi kazanmış ve birçok projede yer almıştır.

Nurullah Selim’nin Youtube, İnstagram, Tiktok Hesapları

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP