.
Nazlı Canyurt Kimdir? (Eşi, Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Nazlı Canyurt Kimdir? (Eşi, Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Eylül 3, 2023 0 Yazar: biotiktok

Nazlı Canyurt, 28 Ekim 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuş bir sunucu ve spikerdir. Eğitim hayatına Bahriye İlköğretim Okulu’nda başlayan Canyurt, lise eğitimini Bostancı Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversiteye geçiş yaptığında ise Balıkesir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Fakültesi’nde öğrenim görmüş ve üniversite son sınıfta habercilik ve televizyonculuk alanında ilk adımlarını atmıştır. Kariyerine NTV Spor’da staj yaparak başlayan Canyurt, daha sonra Londra’da 6 aylık yabancı dil ve Sport Management eğitimi almıştır. Londra’dan döndükten sonra Kanal Türk’te Muhabir olarak çalışmaya başlamış, ardından aynı medya grubundaki Beyaz TV’de spor spikerliğine adım atmıştır. Spikerlik kariyerinin yanı sıra her hafta sonu Pazar günü Canlı Gol programını Tolga Becer ile birlikte hazırlayıp sunmuş ve 11 Eylül 2011’de Bein Sports kanalında çalışmaya başlamıştır. Bein Sports’ta spor bültenlerini sunmaktadır.

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Bakınız  Sabrina Annlynn Carpenter Kimdir? ( Yaş, Boy, Kilo) Hayatı

Nazlı Canyurt Kaç Yaşında?

Nazlı Canyurt, 28 Ekim 1987 doğumlu olduğu için 2023 itibariyle 36 yaşındadır.

Nazlı Canyurt Boyu ve Kilosu Nedir?

Nazlı Canyurt’un boyu 171 cm, kilosu ise 56 kg’dir.

Nazlı Canyurt Burcu Nedir?

Nazlı Canyurt’un doğum tarihi 28 Ekim olduğu için Akrep burcudur.

Nazlı Canyurt Estetik Yaptı mı?

Şu ana kadar yapılmış bir estetik müdahalesine dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Nazlı Canyurt Kiminle Evli?

Nazlı Canyurt, 10 Ekim 2020 tarihinde Uzman Doktor Ali Duman ile Hotel Raffles İstanbul’da düzenlenen küçük bir düğünle evlenmiştir.

Nazlı Canyurt’un Eşi Dr. Ali Duman Kimdir?

Dr. Ali Duman, 1973 yılında Stuttgart, Almanya’da doğmuştur. 1991 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Tıp Fakültesi İngilizce Tıp bölümünü kazanmış ve 1997 yılında mezun olmuştur. Eğitim hayatının ardından 1994 ve 1995 yıllarında Utrecht, Hollanda ve Dresden, Almanya’da damar cerrahisi ve mikro cerrahi eğitimleri almıştır. 2003 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Hastanesi’nde Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığını tamamlamıştır. Dr. Ali Duman, estetik cerrahi alanında uzmanlaşmış ve bu alandaki başarılarına devam etmektedir.

Bakınız  Abella Danger Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Nazlı Canyurt’un İnstagram Hesabı

Nazlı Canyurt’un Instagram hesabı: https://www.instagram.com/nazlicanyurt/?hl=tr

Dr. Ali Duman’ın İnstagram Hesabı

Dr. Ali Duman’ın Instagram hesabı: https://www.instagram.com/draliduman/

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP