.
Miranda Cosgrove Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Miranda Cosgrove Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Ağustos 29, 2023 0 Yazar: biotiktok

Oyunculuk ve müzik dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak kabul edilen Miranda Cosgrove, 14 Mayıs 1993 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Kendisi hem oyunculuk hem de müzik kariyerindeki büyük başarıları ile tanınmaktadır. İşte Miranda Cosgrove’un etkileyici kariyeri ve hayatına dair bilinmesi gereken detaylar…

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Miranda Cosgrove Kimdir?

Miranda Cosgrove, Amerikalı bir oyuncu ve şarkıcıdır. 3 yaşındayken bir restoranda şarkı söylerken bir ajans yetkilisi tarafından keşfedilen Cosgrove, erken yaşta kariyerine adım atmıştır. “Drake & Josh” ve “iCarly” gibi popüler dizilerdeki rolleriyle büyük bir üne kavuşmuştur.

Miranda Cosgrove Kaç Yaşında?

Miranda Cosgrove, 14 Mayıs 1993 doğumlu olduğuna göre, makalenin yazıldığı tarih olan 29 Ağustos 2023 itibarıyla 30 yaşındadır.

Bakınız  Ceren Yaldız Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Miranda Cosgrove Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Cosgrove, “Drake & Josh” dizisinde Megan Parker ve “iCarly” dizisinde Carly Shay karakterlerini canlandırmıştır. Her iki dizi de büyük bir izleyici kitlesi kazanmış ve onun kariyerine büyük katkı sağlamıştır.

Miranda Cosgrove Müzik Kariyeri Nasıldır?

Oyunculuğunun yanı sıra müzik kariyerine de odaklanan Cosgrove, “Sparks Fly” ve “All That’s Left of Me” gibi albümlerle müzik dünyasında da adını duyurmuştur.

Miranda Cosgrove Hangi Seslendirme Rolünü Üstlendi?

Cosgrove, animasyon filmi “Despicable Me”de Margo Gru karakterini seslendirmiştir. Bu rolüyle seslendirme alanındaki yeteneğini de kanıtlamıştır.

Miranda Cosgrove Instagram ve Diğer Sosyal Medya Hesapları Var mı?

Evet, Miranda Cosgrove Instagram gibi sosyal medya platformlarında aktiftir. İçeriklerini paylaşarak hayranlarıyla iletişimini sürdürmektedir.

Bakınız  Nazlı Canyurt Kimdir? (Eşi, Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Miranda Cosgrove İCarly Dizisinin Yeniden Çekiminde Yer Aldı mı?

Evet, Miranda Cosgrove iCarly dizisinin devamı niteliğindeki “iCarly: Revival” adlı dizide Carly Shay karakterini canlandırmaya devam etti. Bu dizi, Netflix üzerinden izleyicilerle buluştu.

Miranda Cosgrove’un İlk Büyük Başarısı Hangi Rolüyle Geldi?

Miranda Cosgrove, Richard Linklater’ın yönettiği “School of Rock” adlı müzikal komedi filminde Summer Hathaway karakterini canlandırarak büyük bir çıkış yapmıştır.

Miranda Cosgrove’un başarılı kariyeri, genç yaşta elde ettiği şöhret ve izleyicilerin gönlünde taht kurmuş olmasıyla dikkat çekmektedir. Hem oyunculuk yeteneği hem de müzikal yetenekleri ile geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştır.

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP