.
Kemal Çelik ( @kemalokko.03 ) Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Kemal Çelik ( @kemalokko.03 ) Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Temmuz 28, 2023 0 Yazar: biotiktok

Kemal Çelik, TikTok platformunda @kemalokko.03 kullanıcı adıyla tanınan, Türkiye’nin sosyal medya dünyasında hızla yükselen bir fenomen. 2 Ekim 2001 tarihinde Afyonkarahisar‘ın merkeze bağlı Karaaslan köyünde dünyaya gelmiştir ve şu anda 22 yaşındadır. Terazi burcu olan Kemal, 175 cm boyunda ve 75 kilogram ağırlığındadır. Siyah gözleri ve siyah saçları ile dikkat çekmektedir.

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Afyonkarahisar’a olan bağlılığı ve bu güzel şehre özgü lezzetlerle olan ilgisi, Kemal Çelik’in sosyal medya serüveninin temel taşlarından biridir. Özellikle “bükme” adı verilen geleneksel Afyonkarahisar yemeği ve sucuk videolarıyla ilgili çalışmaları sosyal medyada adeta viral olmuştur. Bu videolar sayesinde kısa sürede büyük bir takipçi kitlesi edinmeyi başarmıştır. Şu an TikTok platformunda 1,2 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

Çocukluk döneminden itibaren çiftçi bir ailenin ilk oğlu olarak yaşamına başlayan Kemal Çelik, lise eğitimine başladığı dönemde geçirdiği trafik kazası sonrasında yoğun bir mücadele vermiştir. Kazanın ardından yaklaşık bir ay süren yoğun bakım tedavisiyle sağlığına kavuşmuş ve eğitimine devam etmiştir. Hayatı boyunca zorlu süreçlerle karşılaşmasına rağmen, sosyal medya dünyasına olan ilgisi hiç eksik olmamıştır.

Bakınız  Miraç Öz Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Seyhan Soylu'nun Oğlu!

Sosyal medya macerası, tesadüfen çektiği bir videoyu paylaşmasıyla başlamıştır. İlk başlarda hiçbir beklentisi olmadan yaptığı bu paylaşım, onun için bir dönüm noktası olmuştur. Video kısa sürede çok sayıda kişi tarafından paylaşılmaya başlanmış ve adını geniş kitlelere duyurmuştur. Bu başarının ardından Kemal Çelik, düzenli olarak sosyal medya platformlarında içerik paylaşmaya devam etmiş ve her geçen gün daha da popüler hale gelmiştir.

Kendisine “Kemalokko” adını veren bu genç yetenek, sosyal medya üzerinde oluşturduğu içeriklerle milyonlarca kişiye ulaşarak büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Başarılarına rağmen mütevazi kişiliğini koruyan Kemal Çelik, bulunduğu konumda kimseye bağımlı olmadığını ve kendi çabalarıyla geldiğini vurgulamaktadır.

Kemalokko, memleketi Afyonkarahisar’ı gururla temsil etmekte ve kendisini bu güzel şehre olan sevgisiyle öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ekibiyle birlikte daha planlı, projeli ve istikrarlı adımlarla ilerlemek için çaba göstermektedir. Dijital medya ve film/dizi projelerinde profesyonel bir kariyere sahip olma hedefiyle ilerleyen Kemal Çelik, sosyal medyadaki başarısını bir adım öteye taşımak istemektedir.

Bakınız  Hrithik Roshan Kimdir? (Filmleri, Ailesi, Hayatı) Nereli?

Gelecekte çekeceği bir YouTube dizisiyle de hayranlarının karşısına çıkmayı planlayan Kemalokko, videolarının altına yapılan yorumlardan da anlaşıldığı üzere, insanların kendisini daha büyük prodüksiyonlar içinde görmek istediği bir isimdir.

Kemal Çelik’in hikayesi, azim, çalışkanlık ve sosyal medya tutkusuyla dolu bir başarı öyküsüdür. Afyonkarahisar’ın tanıtımına katkı sağlayan bu genç yetenek, gelecekteki projeleri ve içerikleriyle sosyal medyanın parlayan yıldızları arasında yer alacağa benziyor. Takipçileri ise onun her adımını heyecanla takip etmeye devam ediyor.

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP