.
Fatıma Nur Karpuz ( onlynurrr ) kimdir?

Fatıma Nur Karpuz ( onlynurrr ) kimdir?

Haziran 3, 2023 1 Yazar: biotiktok

Fatıma Nur Karpuz, sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine sahip olan bir fenomendir. Instagram ve TikTok gibi platformlarda aktif olarak varlık gösteren Karpuz, özellikle Reels videolarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Fatıma Nur Karpuz, özellikle Instagram hesabında paylaştığı asker reels videosuyla bir anda gündeme gelerek 6 milyon izlenme alan bir kişidir. Bu nedenle Fatıma Nur Karpuz’un yaşamı da merak konusu olmuştur. İnsanlar özellikle Fatıma Nur Karpuz’un sevgilisi olduğunu ve TikTok kullanıp kullanmadığını araştırmışlardır.

Fatıma Nur Karpuz Kimdir?

Son dönemde tanıştığımız bir fenomen olan Fatıma Nur Karpuz, TikTok ve Instagram hesaplarındaki paylaşımlarıyla birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Sadece başarılı videolarıyla değil, aynı zamanda etkileyici güzelliğiyle de gündemden düşmeyen bir isim haline geldi. Ancak Karpuz hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor ve araştırmalarımıza rağmen sınırlı sonuçlara ulaştık.

Bakınız  Dilara Melisa Kaya ( @dilara_melissa3 ) Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Elde ettiğimiz bilgilere göre, Fatıma Nur Karpuz aslen Malatyalıdır ve Malatya’da yaşamaktadır. Hem okuduğu hem de yaşadığı yer olarak Malatya İnönü Üniversitesi’ni tercih etmiştir ve tıp fakültesinde eğitim görmektedir. Ayrıca Turgut Özal Tıp Merkezi’nde çalışmalarını sürdürmektedir.

Fatıma Nur Karpuz’un TikTok hesabını bulmakta zorlandık ve büyük ihtimalle hesabını kapatmış olabilir. Ancak Youtube platformunda binlerce TikTok videosu dolaşmaktadır. Şu anda aktif olarak en çok Instagram hesabını kullanan Fatıma Nur Karpuz, 70 binden fazla takipçiye sahiptir. Reels videoları büyük bir başarıya ulaşmıştır. Instagram profili üzerinde ise Youtube kanalının linki bulunmaktadır. Ancak Fatıma Nur Karpuz henüz Youtube kanalına video yüklememiştir. Muhtemelen gelecek günlerde Youtube için planları vardır. Eğer ilerleyen günlerde daha fazla bilgiye ulaşırsak, Fatıma Nur Karpuz’un boyu, kilosu ve daha detaylı bilgilerini de ekleyeceğiz.

Bakınız  Belma İnçke Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Fatıma Nur Karpuz Biyografisi

Gerçek AdıFatıma Nur Karpuz
Yaş?
Boy?
Kilo?
MemleketMalatya
Burcu?
Sevgilisi?
Fatıma Nur Karpuz Biyografisi

Fatıma Nur Karpuz Resimleri

  • Fatıma Nur Karpuz
    Fatıma Nur Karpuz

Sosyal Medya Hesapları

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP