.
Müge Anlı’dan Cem Koç Kimdir? Hayatı ve Bilinmeyenleri

Müge Anlı’dan Cem Koç Kimdir? Hayatı ve Bilinmeyenleri

Ekim 9, 2023 0 Yazar: biotiktok

Cem Koç, merak edilen bir isim haline gelmiştir. Cem Koç’un kim olduğu, nereli olduğu ve yaşının kaç olduğu araştırılmaktadır. Haberimizde Cem Koç’un hayatına dair bilgileri derledik.

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Cem Koç, 21 yaşında olan bir gençtir. Cem, annesi Nazan Reyis’i bulmak için Müge Anlı programına katılmıştır. Kendisi İstanbul Sultangazi’de yaşamaktadır. Babası, üvey annesiyle evlidir. Öz annesi ise babasının evine ziyarete gelmiştir ve burada tanışmışlardır. Bu tanışma sonrasında bir ilişki yaşanmış ve Cem Koç dünyaya gelmiştir. Üvey annesi Cem’e bakarak büyütmüştür. Ne yazık ki, babası 2002 yılında yaşanan bir tartışmada bıçaklanarak hayatını kaybetmiştir. Cem, babasını ve annesini hiç tanımamıştır. Kendisi Trabzonlu olan öz annesini görmek istediğini belirtmiştir. “Annemin durumu yoksa bakarım. Kokusu bile yeter bana.” demiştir. Cem, kardeşlerinden habersiz olarak gelmiştir ve bu durumda üzüleceklerini düşünmektedir.

Üvey annesi Nilüfer Hanım, canlı yayına bağlanarak şunları anlatmıştır:Ben seni büyüttüm, bu kadarı yeter. Bildiğim kadarıyla 2-3 tane kardeşi var. Cem’in biyolojik annesi bir bayram günü misafirliğe geldi. Çayını içti, kahvesini içti. Sonra babasını ayarladı. Ben o dönemde 3 aylık hamileydim. Babası beni bıraktı ve gitti. Ben oğlumu hiç ayırmadım. Kimseye söylemedim. Kendim üzerime aldım. Eşimin teyzesinin amcasının kızı, yani kuzenler. İki kız kardeş aynı eve gelin gitmişler. Önce kaynanamın ablası, sonra kaynanam evleniyor. Biyolojik annesi, bildiğim kadarıyla eşim işe gittiğinde çocuğu bırakıp gidiyormuş. Eşim bunu duyunca, ‘Çocuğa bakar mısın?’ dedi. Ben bakamam, annesi baksın dedim. Eşim aldı geldi. Ben de baktım. Büyüttüm. Çocuğun suçu yoktu, dedim. Baktım büyüttüm. Ama şimdi çıkıp annesini araması beni çok üzdü.

Bakınız  Alican Erkal Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Cem Koç ise duygularını şu şekilde dile getirdi:Anne, seni bulmak istiyorum. Bir kez olsun yüzünü görmek, sesini duymak ve kokunu almak istiyorum. Zor durumda olsan bile her konuda sana yardımcı olacağım. Sadece bir kez olsun bir araya gelelim.

Müge Anlı, dakikalar içinde Cem Koç’a annesini bulduğu müjdesini verdi. Annesini bulan Cem Koç, duygusal anlar yaşayarak gözyaşlarına boğuldu. Annesi, “Annem, öldüğünü söylediler. Kalbinde sıkıntı olduğunu söylediler. En yakın zamanda buluşalım.” dedi. Cem, annesine nasıl olduğunu sorduğunda, “Uçurumun bittiği yerdeyim.” yanıtını aldı. Annesi, oğlunu büyük bir sevinçle karşıladı. “Bana telefon numaranı ulaştırsınlar. Buluşalım. Şu an Trabzon’dayım. 4 çocuğum var. Ben Cem’i bırakmadım. Babası kendisi aldı götürdü. Sonra bana öldü diye haber geldi. Ben onun çocuklarının sayfasına girdim. Ben şu an evli değilim. Oğlumla kavuşmak için bir problemim yok. Asla oğlumdan vazgeçmem.” şeklinde konuştu.

Bakınız  Menderes Kutlu Kimdir, Kaç yaşında, Serveti ve İcraatları

Dış Bağlantılar: YouTube | Kaynak

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP