.
Büşra Zeynep Çetin ( Bceiks ) Kimdir? Yaş boy kilo

Büşra Zeynep Çetin ( Bceiks ) Kimdir? Yaş boy kilo

Temmuz 11, 2023 0 Yazar: biotiktok

Büşra Zeynep Çetin, daha çok Bceiks olarak bilinen popüler bir sosyal medya fenomenidir. Kendisini yakından tanımak için aşağıda detaylarına yer vereceğimiz biyografi makalesine göz atabilirsiniz.

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Büşra Zeynep Çetin, 14 Nisan 2002 tarihinde Sakarya’da doğmuştur. Kendisi 19 yaşındadır ve Koç burcudur. 1,62 cm boyunda ve 50 kilogram ağırlığındadır. Büşra Zeynep Çetin, ailesiyle birlikte Kayseri’de yaşamaktadır, ancak üniversite eğitimi için Antalya’ya gitmeyi planlamaktadır. İngilizce öğretmeni olma hayalini taşımış ve Akdeniz Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği bölümünde eğitim almaktadır.

Çocukluğundan itibaren sanatla ilgilenen Büşra Zeynep Çetin, resim, müzik (piyano ve gitar) ve tiyatro gibi aktivitelerle uğraşmayı sevmektedir. Özellikle resim ve el işi konusunda yeteneklidir ve bu konuda zamanını değerlendirmekten büyük keyif almaktadır.

Bakınız  Abella Danger Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Büşra Zeynep Çetin’in sosyal medya yolculuğu üniversite sınavlarından sonra başlamıştır. İlk olarak YouTube kanalını açmış ve eğlenceli içerikler paylaşmaya başlamıştır. Instagram, Twitter ve TikTok gibi diğer sosyal medya platformlarında da aktif olarak içerik üretmektedir. Takipçilerine enerjik ve samimi bir şekilde hitap etmekte ve onları mutlu etmeyi hedeflemektedir. Büşra Zeynep Çetin, fenomenlik kariyerinde ilerlemeyi ve mesleğini yapmayı amaçlamaktadır.

Büşra Zeynep Çetin’in en sevdiği hayvan köpek olmasına rağmen köpeklerden korktuğunu belirtmektedir. Hobileri arasında spor yapmak da bulunmaktadır. Badminton ve dart gibi spor dallarında deneyimleri vardır.

Sosyal medyanın avantajları ve dezavantajları konusunda Büşra Zeynep Çetin, sevdiği ve takip ettiği insanları mutlu etmekten büyük keyif aldığını ve destekleyici mesajlar aldığını ifade etmektedir. Ancak, zaman zaman kalbini kıran olumsuz yorumlarla karşılaşmanın da zor olduğunu belirtmiştir.

Bakınız  Nisan Dökmeci Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Büşra Zeynep Çetin’in sosyal medyada kazanç elde etmeye odaklanmadığını ve şu anda ilerlemeyi hedeflediğini ifade etmektedir. Reklamlar ve gelir elde etme konularında henüz aktif bir şekilde çalışmadığını söylemektedir.

Son olarak, Büşra Zeynep Çetin, takipçilerine, sevenlerine ve destekçilerine büyük bir değer vermektedir. Onların mutluluğunu sağlamayı hedeflemekte ve ileride hedeflediği yerde olmayı umut etmektedir.

Büşra Zeynep Çetin’in sosyal medya hesapları şunlardır:

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP