.
Blanca Martínez Suárez Kimdir? ( Yaş, Boy, Kilo) Hayatı

Blanca Martínez Suárez Kimdir? ( Yaş, Boy, Kilo) Hayatı

Eylül 2, 2023 0 Yazar: biotiktok

Blanca Martínez Suárez, İspanyol bir aktris ve modeldir. 21 Ekim 1988’de İspanya’da doğdu. Kısaca Blanca Suárez olarak bilinir. Kariyerine genç yaşlarda adım atan ve başarılı bir oyuncu olarak tanınan Suárez, İspanya’nın en önde gelen aktrislerinden biridir.

Sevdiğin fenomen yada ünlü birinin telefon numarasını bulmak mı istiyorsun? Bu içerik tam sana göre hemen yukarıdaki görsele tıkla ve fenomenlerin telefon numaralarını nasıl bulacağını öğren.

Kariyeri

Blanca Suárez, oyunculuk kariyerine 2007 yılında Antena 3 kanalının dizisi “The Boarding School“da Julia Medina karakterini canlandırarak başladı. Bu dizi, genç oyuncunun yeteneklerini gösterdiği ve onun kariyerinin başlangıcını işaret eden bir adımdı. 2010 yılında dizinin sonuna kadar başrolde yer aldı ve bu performansıyla 2009’da Monte-Carlo Televizyon Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu dalında Fotogramas de Plata Ödülü’nü kazandı. Ayrıca En İyi Kadın Oyuncu – Drama dalında Altın Peri’ye aday gösterildi.

2010 yılında, Blanca Suárez, Mario Casas’ın karşısında “Neon Flesh” (Carne de neón) adlı filmde başrol oynadı. Bu film, 2011 yılında gösterime girdi ve Suárez’in sinema kariyerindeki ilk başrolünü temsil etti. Aynı yıl, Antonio Banderas ve Elena Anaya ile birlikte Pedro Almodóvar’ın “The Skin I Live In” adlı filmiyle rol aldı ve bu film eleştirmenlerden büyük övgü aldı. Ayrıca Goya Ödülleri’nde En İyi Yeni Kadın Oyuncu adaylığına layık görüldü. Bu dönemde “Ladrones” adlı şarkının video klibinde de yer aldı.

Bakınız  Fatma Özdinç (@fatmaoozdinc) Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında?

Suárez, daha sonra Antena 3 dizisi “The Boat” (El Barco) ile Fotogramas de Plata Ödülleri’nde En İyi Televizyon Kadın Oyuncu ödülü kazandı ve Ondas En İyi Kadın Oyuncu dalında ödül kazandı. Ayrıca TP de Oro Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi. 2013 yılında Suarez, “I’m So Excited” filminde rol aldı ve bu performansıyla Cannes Film Festivali’nde Trophée Chopard ile Yılın Kadın Keşfi ödülünü kazandı.

2014 yılında Blanca Suárez, “Tell Me a Story” adlı televizyon dizisinin kendi adını taşıyan bölümünde Pamuk Prenses’i canlandırdı. Ardından 2017 yılında Netflix dizisi “Cable Girls“de rol aldı ve bu dizi, onun popülaritesini daha da artırdı.

Fiziksel Özellikleri

Blanca Suárez, çarpıcı güzelliğiyle tanınır. Ela gözlere sahip olan Suárez’in doğal saç rengi koyu kahverengidir. Boyu 165 cm, kilosu ise 56 kg’dır. Vücut ölçüleri 84-58,5-89 cm’dir.

Bakınız  Merve Şahanbaz (@merveeben) Kimdir? (Yaş, Boy, Kilo) Nereli?

Burcu Terazi olan Blanca Suárez, hem oyunculuk hem de model olarak kariyerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Blanca Suárez hangi tarihte doğdu?
  • Blanca Suárez, 21 Ekim 1988 tarihinde doğmuştur.
 2. Blanca Suárez’in oyunculuk kariyeri nasıl başladı?
  • Oyunculuk kariyerine 2007 yılında Antena 3 dizisi “The Boarding School“da Julia Medina karakterini canlandırarak başladı.
 3. Blanca Suárez hangi ödülleri kazanmıştır?
  • Blanca Suárez, Fotogramas de Plata Ödülü, Cannes Film Festivali Trophée Chopard ödülü gibi birçok ödül kazanmıştır.
 4. Blanca Suárez’in fiziksel özellikleri nelerdir?
  • Blanca Suárez’in gözleri ela, saç rengi koyu kahverengi, boyu 165 cm, kilosu 56 kg ve vücut ölçüleri 84-58,5-89 cm’dir.
 5. Hangi dizilerde ve filmlerde Blanca Suárez rol aldı?
  • Blanca Suárez, “The Boarding School,” “Neon Flesh,” “The Skin I Live In,” “The Boat,” “I’m So Excited,” “Tell Me a Story,” ve “Cable Girls” gibi birçok dizi ve filmde rol almıştır.

Kaynak: https://en.wikipedia.org/wiki/Blanca_Su%C3%A1rez

Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | Künye | KVKK | RSS | Site MAP